www.uctovnictvohrou.sk

Chcete sa stať účtovníčkou alebo účtovníkom a neviete kde začať?

Video kurzy účtovníctva Vám v tom pomôžu a naviac z pohodlia Vášho domova…

online kurz účtovníctva

Kurz Podvojné účtovníctvo – základy je zameraný na úplné základy účtovania v sústave podvojného účtovníctva, preto je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Je v ňom vysvetlená základná teória súvisiaca so samotným… zistiť viac

online kurz účtovníctva

Kurz Podvojné účtovníctvo v softvéri prakticky dopĺňa kurz Podvojné účtovníctvo – základy tým, že teóriu prenáša do praxe, tj. priamo do účtovného softvéru. Zoznámite sa tu s prácou v dvoch účtovných softvéroch, ktoré sú na Slovensku najčastejšie využívané v menších firmách.

ako samoukovi Vám to príliš nejde?

 práve ste skončili školu, ale veľa ste sa tam toho nenaučili?

chcete mať vysvetlené účtovanie od základov?

vyskúšali ste už rôzne školenia a kurzy, no stále si neveríte?

máte pocit, že na všetkých kurzoch akoby sa hovorilo cudzou rečou?

sú pre Vás rekvalifikačné kurzy drahé?

chcete sa vzdelávať v pohodlí domova?

chcete sa učiť v čase, ktorý vyhovuje Vám?

chcete mať prístup k vzdelávaniu a materiálom 24-hodín denne?

.

Mám pre Vás vynikajúcu správu! Ste na správom mieste!

Kurzy, ktoré nájdete na tejto stránke, sú určené práve Vám 😉

Video kurzy sú vhodné práve pre teba, ak...

Prečo vznikla stránka účtovníctvohrou.sk a video kurzy účtovníctva?

Vznik tejto stránky a kurzov, ktoré na nej nájdete, vychádza z mojej vlastnej viacročnej skúsenosti v oblasti vedenia účtovníctva a lektorovania rekvalifikačných kurzov účtovníctva. Často som sa stretla s tým, že pre mnohých ľudí je účtovníctvo komplikovanou a nezrozumiteľnou oblasťou. Preto som sa rozhodla vytvoriť tento projekt, aby som Vám v ňom pomohla zvládnuť základy účtovníctva s radosťou z Vašich postupných úspechov a poskytla Vám potrebné vedomosti jednoduchou a zrozumiteľnou formou. Moje kurzy sa zameriavajú na úplných začiatočníkov, ktorí nemajú žiadne alebo len minimálne vedomosti v oblasti účtovníctva. Kurzy tvorím pre tých, ktorí chcú získať kvalitné základy, na ktorých budú môcť ďalej stavať a rozširovať svoje obzory s ľahkosťou a sebavedomím. Verím, že vďaka mojim kurzom sa pre Vás účtovníctvo naozaj stane hrou.

Už Ján Amos Komenský zdôrazňoval, že vzdelávanie by malo byť praktické a aplikovateľné v reálnom živote. Taktiež si uvedomoval dôležitosť vizuálneho učenia. Bol presvedčený o tom, že škola by mala byť hrou. Jeho myšlienka spočíva v tom, že študenti sa najlepšie učia, keď sú aktívni a zapojení do učebného procesu. Keďže je rokmi overené, že v tomto smere mal naozaj pravdu, rozhodla som sa kurzy vytvoriť takým spôsobom, aby ste využívali všetky prvky, ktoré Vám umožnia čo najľahšie a najrýchlejšie si osvojiť množstvo vedomostí a súvislostí, ktoré pri samotnom účtovaní budete potrebovať.

Každý kurz je založený na vizuálnom vnímaní, takže všetky dôležité informácie máte počas výkladu vždy prehľadne pred sebou a okrem posluchu si ich viete aj prečítať, čo pomáha porozumeniu aj zapamätaniu si. Pri výklade sa zameriavam na hlavné a dôležité informácie, ako aj súvislosti medzi nimi, aby pre Vás bolo ľahšie pochopiť celý koncept účtovníctva. Postupne, ako pribúda množstvo informácií, prepájam ich s tými, ktoré boli vysvetlené v skorších lekciách a všetky dôležité informácie podávam aj na príkladoch z praxe, aby bol pre Vás celý obsah kurzu zmysluplnejší. Jednotlivé lekcie sú zložené z viacerých videí v trvaní cca 25 – 40 minút z dôvodu udržania pozornosti aj z dôvodu ľahšej orientácie pri opätovnom spúšťaní videí. Výhodou týchto kurzov je, že počas celej doby, na ktorú si ich zakúpite, ich môžete sledovať kedykoľvek a opakovane. Všetky príklady si môžete písať vo forme poznámok, akoby ste boli priamo na prednáške, čo tiež pomáha novo získané informácie si ľahšie osvojiť. A nakoniec, Vaše nové vedomosti si môžete overiť v testoch, ktoré sú súčasťou teoretických kurzov.