www.uctovnictvohrou.sk

Aký je rozdiel medzi online kurzom účtovníctva a video kurzom?

Klasický online kurz účtovníctva prebieha najčastejšie takou formou, že je potrebné sa v určitom čase pripojiť ku kurzu a vyučujúci prednáša prostredníctvom webkamery. Väčšinou sa študenti môžu zapájať a klásť otázky, no v niektorých prípadoch ide len o prednášku. Občas sa z prednášok vyhotovuje aj záznam, ale nie je to pravidlo. Prednášky zväčša trvajú plynule niekoľko hodín a dní po sebe. Online video kurz predstavuje nahrávky prednášok, ktoré si môžete pustiť v ľubovoľnom čase a toľkokrát, koľko potrebujete, čo je nespornou výhodou hlavne pri tak rozsiahlej tématike, akou je účtovníctvo. Vzdelávanie si viete rozložiť v dlhšom čase podľa Vašich možností a potrieb, nemusíte teda obmedzovať iné svoje denné činnosti. Nakoľko pri video kurze nemôžete klásť lektorovi otázky, preto je cenovo výhodnejší oproti klasickému kurzu.

Je potrebné sa zaregistrovať?

Registrácia je nevyhnutná v prípade, že si chcete zakúpiť video kurz. Kurz Vám totiž bude sprístupnený po zakúpení pre Váš užívateľský účet, ktorý si vytvoríte registráciou.

Môžem si video kurz stiahnuť?

Nie, zakúpený video kurz si nemôžete stiahnuť. Počas celej doby, na ktorú ste si ho zakúpili k nemu máte prístup cez Váš užívateľský účet na webovej stránke www.uctovnictvohrou.sk

Potrebujem na sledovanie video kurzu prístup na internet?

Áno, aby ste sa mohli prihlásiť do Vášho užívateľského účtu a následne pustiť video kurz, potrebujete byť pripojený k internetu.

Ako si môžem objednať kurz?

Video kurz si môžete objednať pomocou tlačidla „OBJEDNAŤ VIDEO KURZ“, ktoré nájdete v hornej časti webovej stránky. Po vyplnení všetkých údajov v záväznej objednávke, túto odošlete tlačidlom „ODOSLAŤ“.

Kedy po odoslaní objednávky si budem môcť kurz spustiť?

Po odoslaní objednávky obdržíte e-mail so zálohovou faktúrou, ktorú je potrebné uhradiť. Následne, keď bude platba pripísaná na môj účet (môže to trvať 1-3 dni v závislosti od Vašej banky), Vám bude zaslaný daňový doklad (faktúra) mailom spolu s informáciou o tom, že kurz máte sprístupnený. Od momentu obdržania tohto mailu môžete kedykoľvek a opakovane počas doby platnosti pristupovať ku kurzu.

Ako prvý krát spustím kurz?

Po prihlásení sa na webovú stránku do Vášho užívateľského účtu pôjdete do sekcie Kurzy, na Vami zakúpenom kurze stlačíte tlačidlo „ZOBRAZIŤ VIAC“. Otvorí sa Vám samotný kurz, ktorý spustíte tlačidlom „ZAČNI TERAZ“ v pravej časti zobrazeného kurzu.

Ako spustím kurz opätovne?

Keď ste už raz kurz spustil/la, vidíte ho v sekcii Môj účet medzi kurzami, na ktoré ste sa zapísal/la. Viete ho kedykoľvek spustiť v tejto sekcii Môj účet, v záložke Kurzy. Tiež viete kurz spustiť cez sekciu Kurzy, keď na Vami zakúpenom kurze stlačíte tlačidlo „ZOBRAZIŤ VIAC“. Otvorí sa Vám samotný kurz, ktorý spustíte tlačidlom „ĎALEJ“ v pravej časti zobrazeného kurzu.

Stlačil/la som tlačidlo „DOKONČIŤ KURZ“ a nejde mi ho spustiť v sekcii Môj účet. Čo mám robiť?

Stlačením tlačidla „DOKONČIŤ KURZ“ nestrácate k nemu prístup. Môžete sa k obsahu kurzu dostať kedykoľvek v sekcii Kurzy, keď na Vami zakúpenom kurze stlačíte tlačidlo „ZOBRAZIŤ VIAC“. Otvorí sa Vám samotný kurz, ktorý spustíte tlačidlom „ĎALEJ“ v pravej časti zobrazeného kurzu.

Musím DOKONČIŤ kurz alebo lekciu?

Nie, tlačidlo „DOKONČIŤ“ vôbec nemusíte používať. Kurz slúži pre Vás a na jeho konci nie je žiadne vyhodnotenie. Aby ste sa vedel/la dostať ku kurzu cez sekciu Môj účet po celú dobu, nestláčajte tlačidlo „DOKONČIŤ“ ani „DOKONČIŤ KURZ“ vôbec. Na zatvorenie kurzu použite krížik v pravom hornom rohu.

Ako zistím, dokedy mám ešte kurz sprístupnený?

Dátum, dokedy máte zakúpený kurz sprístupnený vidíte hneď po prihlásení sa do Vášho užívateľského účtu v informácii s názvom „účet vyprší“.